Komerční pozemek – Dyje

Kategorie komerční pozemek
Lokalita Dyje
Okres Znojmo
Zástavba okraj obce
Plocha pozemku 1380m2
Cena: 2 450 000 Kč

Prodej stavebního pozemek (orná půda) – vhodný ke komerční výstavbě. Pozemek se nachází na frekventovaném místě v obci Dyje, okres Znojmo. Ideální místo pro velkou prodejnu, výrobnu nebo poskytování služeb, sídlo firmy se skladovacími prostorami apod.
Rovinná parcela ve tvaru lichoběžníku o celkové výměře 1380 m2.
Dle územního plánu pozemek zařazen do zóny H4, tj. plochy smíšené výrobní, kdy hlavním využitím je zde výroba a skladování či jiné výrobní služby. Dalším přípustným využitím je dále zemědělská výroba, občanské vybavení, obchod, opravárenské služby, ubytování osob-dopravní a technická infrastruktura, pěstitelství a zeleň. Přípojky inženýrských sítí (obecní voda, elektřina, kanalizace) jsou zajištěny. Sjezd na pozemek povolen.

V případě zájmu nabízíme podporu zkušené místní stavební společnosti nejen při konzultaci záměru, ale také při projekci a případně i stavbě.
Pomůžeme také s financováním záměru nebo nákupu nemovitosti.

ZEPTEJTE SE NÁS

+420 734 504 834

SPOČÍTEJTE SI
CENU VAŠEHO DOMU

Na cenu stavby nemá vliv tvar Vašeho domu, střechy, počet oken, ani to, zda si vyberete dřevostavbu nebo zděnou variantu!

O SPOLEČNOSTI

Společnost FACHKAS je stavební a projekční firma specializující se na stavby rodinných domů na klíč v provedení dřevostavby i ve zděné variantě.

Své podnikání zakládáme na kvalitě a spokojenosti zákazníka - naše firma je držitelem certifikátu kvality ČSN:EN ISO 9001/2009