Dřevěné terasy a fasády ze speciálních materiálů

Realizujeme dřevěné terasy a fasády ze speciálních materiálů – dřevo, cetris atd.

Aktuálně nabízíme například inovativní materiál na obklady teras – „Feel wood“ . Tento se skládá ze 70% dřevěných pilin, zbytek jsou plastové polymery. Díky přidaný aditivům a vázacím prvkům umožňuje tento materiál dlouhodobé použití ve vnějším prostředí.

Své definitivní přirozené podoby nabudou terasová prkna „Feel wood“ v několika týdnech. Příčinou lehké změny barvy je jejich vysoký podíl dřevěných vláken. Malé barevné odchylky jsou ale žádoucí a podtrhují přírodní vzhled dřeva. Tato prkna nešednou.

BANGKIRAI

exotická dřevina, velmi tvrdé dřevo s dlouhou životností, extrémně odolné proti obrusu, má výbornou pružnost a pevnost. I bez chemického ošetření impregnací je velmi trvanlivé při působení povětrnostních vlivů za všech ročních období. Ze své přirozené hnědočervené barvy se postupně vybarví do šedostříbrna. Tento přirozený proces však vůbec nezhoršuje vlastnosti dřeva. Doporučuje se ošetřování speciálním olejem.

MODŘÍN SIBIŘSKÝ

Dřevo rostoucí v drsných klimatických podmínkách střední a východní Sibiře. V důsledku tohoto klimatického podnebí rostou modříny pomalu, dřevo má úzké letokruhy a vyšší podíl pozdního dřeva. Toto dřevo se vyznačuje svou vysokou odolností díky vysoké hustotě a vyššímu podílu organických látek a pryskyřic. Je také velmi odolné proti poškození hnilobou a hmyzem.

MASSARANDUBA

extrémně tvrdé červenohnědé až tmavě švestkově hnědé dřevo. Má vyšší tvrdost a hustotu než jiné tropické dřeviny, například bangkirai.

ZEPTEJTE SE NÁS

+420 734 504 834

SPOČÍTEJTE SI
CENU VAŠEHO DOMU

Na cenu stavby nemá vliv tvar Vašeho domu, střechy, počet oken, ani to, zda si vyberete dřevostavbu nebo zděnou variantu!

O SPOLEČNOSTI

Společnost FACHKAS je stavební a projekční firma specializující se na stavby rodinných domů na klíč v provedení dřevostavby i ve zděné variantě.

Své podnikání zakládáme na kvalitě a spokojenosti zákazníka - naše firma je držitelem certifikátu kvality ČSN:EN ISO 9001/2009