HLUBOKÉ MAŠŮVKY – DOMEK – 1 (zleva) – PRODÁNO

Kategorie rodinný dům
Lokalita Hluboké Mašůvky
Okres Znojmo
Zástavba obytná
Plocha pozemku 640
Cena: 6 000 000 Kč

3 domy o dispozici 4kk s terasou, parkingem, 132m2, obytná 91m2. Ve staré zástavbě obce nabízíme zajímavé řešení stavby, luxusní výhled, bydlení pod vlastním lesem 640m2 pro trojdomek. Soukromá uzavřená terasa 25m2 ke každému domu, parkování na pozemku. Vyberte si jeden ze tří „bytodomků“ v nově vznikajícím projektu „Hluboké Mašůvky – Pod lesem“. Každý ze tří domků je veden jako samostatná bytová jednotka s podílovým vlastnictvím na zbylém pozemku.

Začínáme pro vás budovat tři jednotky v nízkoenergetickém standardu, dokončení 2023 . V případě potřeby zajistíme financování , při včasné rezervaci možnost výběru interiérového designu. Aktuálně zahájeny práce na základové desce, parkovacích stáních, opěrných zdech.

K ceně bude připočítán právní servis a provize prodávajícího.

ZEPTEJTE SE NÁS

+420 734 504 834

SPOČÍTEJTE SI
CENU VAŠEHO DOMU

Na cenu stavby nemá vliv tvar Vašeho domu, střechy, počet oken, ani to, zda si vyberete dřevostavbu nebo zděnou variantu!

O SPOLEČNOSTI

Společnost FACHKAS je stavební a projekční firma specializující se na stavby rodinných domů na klíč v provedení dřevostavby i ve zděné variantě.

Své podnikání zakládáme na kvalitě a spokojenosti zákazníka - naše firma je držitelem certifikátu kvality ČSN:EN ISO 9001/2009